Bank BPH S.A.wpłaty własne 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej) 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660 Tytułem: 3892 - Cetlicer Nikola - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
WPŁATY PRZEZ PAYPAL--- eda27@wp.pl DZIĘKUJEMY
RSS
czwartek, 04 grudnia 2008
23:34, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
Nikoli wyniki
Dzisiaj lekarz powiedział,że wyniki nie są dobre. organizm Niki produkuje antyciała, które zabijają jej układ odpornościowy, wzrastające leukocytu wzmagają zły stan zdrowia. czeka nas ciężki okres ..
23:27, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
23:19, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 sierpnia 2008
Nikola kocha konie
uwielbia się do nich przytulać 
23:48, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 sierpnia 2008
po szpitalu

Nikola już w domku. Wstępne badania  wykazały ciężki stan zapalny jelit, lekarze obstawiają iż to alergiczne przez wprowadzenie nabiału . pobrano wycinki  jelit i będę robione badania w kierunku celiakii , choroby Leśniowskiego. Więc gdzieś za tydzień powinniśmy wiedzieć co Nikoli tak naprawdę jest.  Pobrano jeszcze krew na mnóstwo innych badań ale wyników jeszcze nie ma. Nikola pobyt w szpitalu zniosła dzielnie, bardzo tęskniła za tatusiem i swoim psem. Największego stracha narobiła mi jak jej wybudzić   nie mogli z narkozy , bardzo długo to trwało. Ale w końcu skończyło się wszystko dobrze. Teraz trzeba się wykurować i znowu na dietkę przejść.

22:44, edyta.mama.niki
Link Komentarze (2) »
środa, 16 lipca 2008
Co nowego?

Wczorajsza wizyta u alergologa wykluczyła alergię na psa, roztocza,  niektóre rodzaje pyłków. Pozostaje na nabiał. Ponieważ Nikola od listopada ma problemy z nawracającym katarem ropnym , i ciężkim kaszlem, będzie miała dodatkowe badania. Dostała także leki wykorzystywane w leczeniu astmy gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że to astma.  25 lipca idziemy na dłuższy pobyt do szpitala do Zabrza, gdzie będzie miała wykonaną diagnostykę w kierunku  choroby Leśniowskiego Crohna.

 

17:17, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 maja 2008
7 Maj

Dzisiaj byłam z Nikolą w poradni zdrowia psychicznego. Nie chcieli nas zapisać ponieważ kontrakt się kończy ale uprosiłam Panią doktor, tym bardziej iż w przedszkolu prosili o taką wizytę ponieważ są z Niki problemy. Nikola dostała nowe leki, za miesiąc do kontroli czy coś pomagają i wtedy zapadnie decyzja o wykonaniu badania EEG i ewentualnie innych badań. Za wcześnie na to aby powiedzieć czy to adhd ale wiele na to wskazuje. Wskazana jeszcze konsultacja neurologa aby skonsultować przyczyny zachowań Nikoli.

U Nikoli wskazane badanie rtg płuc z powodu przeciągającego się kaszlu a także wizyta u pulmonologa. Testy skórne do powtórnego wykonania ponieważ raz nie dała sobie zrobić. Trzeba też wykluczyć astmę oskrzelową.,

22:34, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 kwietnia 2008
No i tak sobie...
Czas leci. W`przeszkolu Pani mówia,że są problemy z Niki , jej nadpobudliwość daje im w kość no i dzieciom pzreszkadza. Nikola nadal ma problemy z przewodem pokarmowym i wizyta w Zabrzu na oddziale gastroenterologii przymusowa. Niestety problemy z zatokami ,wiecznymkatar i ropnym i zwykly nie mija czeka nas oddzial laryngologii. Nikola ogólne wyglada slabo, cień dziecka, blada podkrążone oczka nie przybiera na wadze, sensacje żolądkowe dają jej popalić niestety i wieczny katar , źle sypia  w nocy. Ja muszę czuwać bo się aż dusi i tak bardzo ślini że aż ta ślina powoduje iż się krztusi .
23:57, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 kwietnia 2008
;)
Cieplejszy dzień możliwość wybiegania się ;)
21:17, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
Nikola
Nikola w ostatnim czasie sporo chorowała. Zapalenie oskrzeli, zaostrzenie problemów z przewodem pokarmowym, do tego chore zatoki. W chwili obecnej bierze leki przeciw alergiczne, leki które muszą uspkoić przewód pokarmowy, ponieważ Nikola ma cały czas biegunki bóle brzucha. Atopowe zapalenie skóry się nasiliły więc doszły dodatkowe leki. Problem z zatkanymi zatokami, ciagłym katarem, wodą w uszach żnie mijają :( przez to są problemy ze słuchem ;(
21:10, edyta.mama.niki
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9